تنظیم لایحه آنلاین لایحه سندی است که در پاسخ به دادخواست یا اتهام قانونی تنظیم می شودو دلایلی را بیان می‌کند که چرا متهم یا خوانده معتقد است که نباید در قبال اقدامات یا خسارات ادعا شده مسئول شناخته شود. در اینجا چند مزیت داشتن لایحه دفاعی بیان می‌گردد:

مزایای لایحه دفاعی

  • اینکه به متهم/خوانده اجازه می دهد تا اقدامات و یا انگیزه های خود را توضیح دهد.
  • لایحه می تواند به ایجاد یک دفاع یا توجیه برای اقدامات ادعایی، مانند دفاع از خود یا ضرورت کمک کند.
  • لایحه می تواند کاهش خساراتی که شاکی به دنبال آن است یا ایجاد دعوای متقابل برای خسارت کمک کند.
  • لایحه به مذاکره برای حل و فصل یا حل پرونده بدون نیاز به محاکمه کمک می کند.

مراحل درخواست لایحه در کارا وکیل

1

تکمیل فرم درخواست

2

تماس کارشناس با شما جهت مشاوره و شرح کامل پرونده

3

دریافت لایحه تنظیم شده و امکان دریافت پشتیبانی تا یک هفته

فرم درخواست تنظیم لایحه آنلاین

ما به عنوان موسسه حقوقی کارا وکیل به ارائه وکالت تخصصی و مشاوره حقوقی به موکلین خود افتخار می کنیم. وکلا و متخصصان حقوقی ما در زمینه های مختلفی از جمله تنظیم لایحه دفاع کیفری،تنظیم لایحه  آسیب های شخصی و مالکیت معنوی متخصص هستند. با سالها تجربه در رسیدگی به پرونده هایی مانند شما، ما دانش و منابعی را برای کمک به شما در دستیابی به بهترین نتیجه ممکن در اختیار داریم.

 

شهرت ما در جامعه حقوقی بر اساس حرفه ای بودن، صداقت و تعهد ما به مشتریانمان بنا شده است. ما درک می کنیم که گذراندن یک پرونده حقوقی می تواند طاقت فرسا و استرس زا باشد، به همین دلیل است که اولویت را داریم تا مشتریان خود را مطلع و درگیر در هر مرحله از فرآیند کنیم.

در کارا، ما معتقدیم که نیازهای مشتریان خود را در اولویت قرار می دهیم. ما از نزدیک با شما همکاری خواهیم کرد تا موقعیت منحصربه‌فرد شما را درک کرده و استراتژی مناسبی برای اهداف خاص شما ایجاد کنیم. اگر ما را به عنوان نماینده خود انتخاب کردید، می توانید اطمینان داشته باشید که ما تمام تلاش خود را برای محافظت از حقوق شما و دفاع از منافع شما انجام خواهیم داد.